DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vybíráte notebooky? Zkuste to na GGPC.cz

Vybíráte notebooky? Zkuste to na GGPC.cz

provozovna ggpc

Možná to tak nevypadá, ale měli bychom si uvědomit, že u gigantů kvalitu nenajdete. Záleží totiž na kvalitě, nikoliv na kvantitě. Zaplatíte li lukrativní sídla, místa prodejen, velké zázemí administrativy, horké linky a nepřetržitý provoz, na kvalitu ukrytou v notebooku už moc peněz nezbude. Chtějte proto služby od specialistů, kterým data tečou žilou. Jinými slovy, svou prací žijí a složili repasované notebooky tolikrát, že už je znají všechny na paměť a mohou vám nejlepší komponenty recitovat i v noci ze spaní. Perfektní balení, rychlá doprava, vše na skladě a možnost mít repasovaný notebook na míru, to jsou příjemné bonusy navíc.

Levné notebooky mohou být použité notebooky

Levné notebooky jsou ty repasované notebooky. Přímo vám na míru jsou totiž složené z těch nejlepších komponentů mnoha klasických, prodávaných počítačů. Ze všeho je vybráno to nejlepší přímo na míru vašim potřebám. Každý notebook na trhu má jednu vadu. Je super, ale něco mu chybí. A to něco vám zajistí použité notebooky. Levné notebooky pak mohou být mnohem kvalitnější a nadupanější než poslední model nakousnutého jablka. Pokud máte v plánu zakoupení nového notebooku, ale nevíte, pro který se prostě rozhodnout, a který plně vyhoví vašim potřebám, nechte si poradit. Zvláště pokud nechcete investovat do drahých modelů a zároveň se obáváte, že naopak levnější modely nebudou dostatečně výkonné a budou jim chybět základní funkce.

Notebooky a ultrabooky

Uživatelské i herní notebooky, tablety, PC sestavy i příslušenství, na vše si vezměte sebou průvodce výběrem notebooků v podobě odborníka z GGPC.cz, který vám napoví, s jakými parametry bude právě pro vás onen notebook ten pravý. Ultrabooky mají zpravidla nižší hrubý výkon než ty klasické notebooky, ale překvapivě jsou při běžném kancelářském využití zpravidla svižnější. Pokud je navíc ultrabook vybaven přídavnou výkonnou grafickou kartou, zahrajete si na něm i hry. Z prostorových důvodů nabízí sice méně přípojných míst, ale pro každodenní nošení jsou mnohem příjemnější. Výborná mobilita, perfektní zpracování, dlouhá výdrž, vysoký výkon a možná pouze menší úhlopříčky displejů, i když to už dnes také není vždy pravidlem. Necháte-li si zboží zaslat, bude prvotřídně zabaleno.